| anonima333900 a întrebat:

Am si eu o intrebare mai grea...cum imi pot mai adauga alte culori la bara de start stiu cum sa o schimb dar sunt doar 3 culoari albastra verde si gri cum o pot face ex:roza? va rog ajutati-ma! funda +vot!

Răspuns Câştigător
| unknownn a răspuns:

Nu-mi pierd timpul, pentru asta exista google, bara aia poti s-o faci si roz bombon cu dungi negre, poti sa o faci cum vrei tu.
Ca sa nu zici ca-s rau: http://www.crystalxp.net/galerie/en.scat.13.html

5 răspunsuri:
| bRixeD a răspuns:

Pai. poti sa-ti decarci skin-ul de la windows 7 sau vista. Fundita?

| benny a răspuns:

Din cate stiu eu nu poti schimba in alta culoare decat in cele date de win

| unknownn a răspuns (pentru benny):

Nu stii bine.

| benny a răspuns (pentru unknownn):

Ar fi bine sa dai si explicatia daca tot sti tu