| MishalufLv a întrebat:

am si eu o problema cu laptopul, cand inchid clapeta, nu se mai inchide in stand by, iar cand il deschid imi apare o eroare, daca stie careva cum il pot face din nou sa se inchida in stand by, sa-mi spuna, va ro si dau funda si vot si ce vreti voi big grin va rog ajutati-ma sad

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Da click pe baterie in dreapta jos pe desktop (systray) click pe -> Mai multe optiuni de alimentare ( more options ) si ajungi aici http://i.imgur.com/9qz3mUE.jpg acum da click pe ->Alegerea actiunii de inchidere a capacului, vezi foto http://i.imgur.com/EKh04yI.jpg in fereastra care se deschide selecteaza
http://i.imgur.com/kHw9pAd.jpg
...Enjoy!

12 răspunsuri:
| MishalufLv explică (pentru neluL):

Era setat asa, dar alta e problema, cand inchid clapeta sau vreau sa-l pun in stand by, se inchide si-mi arata arata acest lucru, adica se aprinde un beculet portocalui, dar cand incerc sa-l deschis imi spune ca nu am inchis pc-ul de tot, adica cu shut down, si imi spune sa apas enter pentru a deschide pc-ul normal... nu stiu daca intelegi big grin

neluL
| neluL a răspuns (pentru MishalufLv):

Si ce nu este bine? Asa trebuie sa faca!

| MishalufLv explică (pentru neluL):

Ok cum zici tu, dar inainte nu-mi aparea asawinking

neluL
| neluL a răspuns (pentru MishalufLv):

Dar cum iti aparea?
Cand inchizi capacul intra in standby?

| MishalufLv explică (pentru neluL):

Da si atunci cand il inchid de la buton, bine nu tin apasat ca sa-l inchid de tot, am parola si imi parea parola... acum nu stiu daca pot rezolva problema, cred ca o sa merg la un service ceva straight face

| MishalufLv explică (pentru MishalufLv):

Iti multumesc pentru ca ai incercat sa ma ajuti, ti-am dat si fundawinking

neluL
| neluL a răspuns (pentru MishalufLv):

Acum nu iti mai apare parola?

| MishalufLv explică (pentru neluL):

Nu-mi mai apare nimic, imi apare o eroare si-mi zice ca nu am inchis laptopul cum trebuie, adica cu shut down, si s-o iau de la capat, adica sa mi se deschida normal

neluL
| neluL a răspuns (pentru MishalufLv):

Spune exact ce scrie in eroare!

| MishalufLv explică (pentru neluL):

Uite iti las id-ul meu si mai vb ca acum trebuie sa ies...

neluL
| neluL a răspuns (pentru MishalufLv):

Lasa-mi mesaj privat pe TPU. Nu folosesc chaturi.

| MishalufLv explică (pentru neluL):

Ti-am lasatwinking o zi buna si mai vorbim happy