| Hardy2000 a întrebat:

Am sters niste programe care nu imi mai foloseau si canda am vrut sa ma joc club marian sau alte jocuri nu merge, zice ca lipseste plug-in.Imi puteti zice ce sa fac iar daca trebuie ceva descarcat sa-mi dati un link.Raspunsul corect primeste funda.

8 răspunsuri:
| andrei8 a răspuns:

Toate programele pe care le-ai sters trebuie sa le iei din nou dupa care o sa iti mearga garantat. Funda?

| Hardy2000 explică (pentru andrei8):

Andrei,acele programe nu erau importante si mam asigutat ca nu-s ale PC.

| andrei8 a răspuns (pentru Hardy2000):

Eu ti-am zis din propria experienta ca asa am facut si eu si la fel mi s-a intamplat dupa care le-am instalat din nou si mi.a mers din nou acel joc sau acea aplicatie.

| Hardy2000 explică (pentru andrei8):

Am incercat sa le instalez dar eu am sters folderul de tot si l-am si dezistalat

| andrei8 a răspuns:

Poate sunt la Recycle Bin, uita-te si tu pe acolo prin calculatorul tau, daca nu... nu stiu ce sa spun.Te rog da-mi si mie funda.

| Hardy2000 explică (pentru andrei8):

Dami ID tau.Si daca vrei sa fim prieteni pe MESS iti dau funda

| Hardy2000 explică (pentru andrei8):

Dami ID tau.Si da vrei sa fim prieteni pe mess ITI DAU funda.

| andrei8 a răspuns:

Nu am de ce sa iti dau id-ul meu de mess.Nu te cunosc, nu am ce vorbi cu tine, deci nu til dau.Atat am putut sa iti spun.