| AlLeYoana a întrebat:

Am vrut sa-mi instalez o camera web,dar din greseala am instalat o aplicatie "MyScrapNook" si vreau sa va intreb cum as putea sa o sterg? Raspuns urgent, va rog!

3 răspunsuri:
| AdiZNoni a răspuns:

Intri in My computer si dai la "Uninstall or change a program", cauti acolo aplicatia respectiva si ii dai uninstall, sau daca ai iconita aplicatiei pe desktop dai click dreapta pe ea, open file location, si la locatia aplicatiei ar trebui sa aiba uninstall. Bafta. happy

| DDCC a răspuns:

Salut!
Cu Ccleaner sau Revo Uninstaller o dezinstalezi de tot, adică elimini și fișierele din regiștri.

| AlLeYoana explică (pentru AdiZNoni):

Ms...big grin