| SelenM26 a întrebat:

Ce inseamna cand apare la cineva pe skype "plecat"?

10 răspunsuri:
| Daryus3k2 a răspuns:

Adica respectiva persoana are skype-ul deschis, dar nu este la PC.Asta inseamna. fundita?

| KNz9898 a răspuns:

Persoana respectiva nu este la calculator, sau daca este nu s-a mai atins de tastatura sau de mouse!

| LTAA a răspuns:

Inseamna ca e PLECAT

| Daryus3k2 a răspuns (pentru KNz9898):

Nu are treaba cu mouse-ul sau tastatura.Practic repectiva persoana isi activeaza modul plecat, nu skype-ul singur.

| SelenM26 explică:

Deci nu este deloc la pc sa
Inteleg

| SelenM26 explică:

Nu este doar pe skype

| SelenM26 explică:

Multumesc

| K0sti a răspuns:

laughing Inseamna ca e plecat...cu sorcova!

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Adică să nu te mai chinui să-i trimiți acelei persoane mesaj pentru ca aceasta nu poate să răspundă

| ionut258 a răspuns (pentru Daryus3k2):

De fapt, skype poate sa activeze singur modul plecat dupa x minute de inactivitate, daca e pornita optiunea respectiva