| MHems a întrebat:

Ce părere aveţi, http://www.okazii.ro/......a128933546 sau http://www.okazii.ro/......a129105413 Eu doresc un Laptop bun şi până în 2.500 RON, care dintre cele două? Cam câţi ani m-ar duce acel tip de MacBook? Aveţi alte recomandări? Mulţumesc.

5 răspunsuri:
| mirciu1234 a răspuns:

Primul e mai bun are mai multe proprietati.

Răspuns utilizator avertizat
| MHems explică (pentru Marius910):

Nu mă joc pe laptop( nu mă pasionează, mă joc doar pe xbox), pentru şcoală în orice caz. Poate mai ascult şi muzică dar nu la nesfârşit). În orice caz, îl iau în mare parte pentru şcoală(liceu, facultate), dacă spui că este depăşit, ce laptop bun, să mă ducă ceva ani, şi maxim 2.500 RON îmi recomanzi?

Răspuns utilizator avertizat
| SpecialistIT a răspuns:

Mare atentie la acest Marius910 - fi atent ca foloseste un voucher in link. Acel voucher inseamna ca vrea sa te minta, sa te pacaleasca, sa-si bata joc de tine. Nu-l lasa sa te umileasca si sa faca banii pe spinarea ta. Nesimtirea lui e nelimitata, dar tu fi mai destept ca el.
Repet, mare atentie la acest farseor Marius910, vezi in linkul lui ca exista un voucher.