| sasa23 a întrebat:

Buna,cine stie exista asa fel de script: sa pun scriptu pe site la mine si oricine care intra pe site automat sa apese pe ceva ce indic eu in script...Imi cer scuze poate nu m-am exprimat corect.Multumesc.

14 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Adica sa iti dea voturi sau likeuri pe FB, nu?

| sasa23 explică (pentru Radu284):

De exemplu asa eu am site-ul meu acum eu pe site am ceva presupunem un "link" sau altceva... acum eu in acest script sa indic ca oricine care intra pe site la mine automat sa apese pe acest link fara ca el sa stie ca o apasat.

| CarTooNXD a răspuns:

Vrei sa zici de link?
Apasa aici!
Daca nu e asta suna-ma si cu ascuns daca vrei => +40732311777
Sunt WebMaster si te ajunt cu cea mai mare placere.

| CarTooNXD a răspuns:

Ajut* scuze!

| K0sti a răspuns:

Si daca te raporteaza unul la Google, ai idee ce pateste site-ul tau? Sau tu crezi ca toti sunt nestiutori...

| CarTooNXD a răspuns:

Da merge sa faciwinking.
Kosti google nu are ce sa-ti faca laughing
Google nu are treaba cu site-ul tau. Doar indexeaza paginile. Nu ii intereseaza ce ai pe site. Numai sa nu ai continut luat de pe alte site-uri ca te scade la cautariwinking

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru sasa23):

Daca crezi ca merge treaba asta ca sa faci click uri pe reclame monetizate ti se va inchide extrem de repede contul de adsense

| K0sti a răspuns (pentru CarTooNXD):

Zau, asa crezi tu... Ia citeste despre hidden link si text: https://support.google.com/webmasters/answer/66353?hl=en

| sasa23 explică (pentru CarTooNXD):

Multumesc mult de raspuns... skype ai?

| CarTooNXD a răspuns:

Poate ca nu iti va mai aparea site ul pe google. Dar de inchis site ul se ocupa doar firma de hostingwinking

| CarTooNXD a răspuns:

Si cine a vorbit de hidden link? Se poate face cu JavaScript sau redirect cu meta refresh
Si in plus daca vrea sa faca bani poate face popup uriwinking

| sasa23 explică (pentru CarTooNXD):

Skype ai ca vreau mai mult sa vorbesc cu tine daca ma poti ajuta?

| CarTooNXD a răspuns:

Da exista. happy

| CarTooNXD a răspuns:

Nu am skype sad...