| Nita_Cristina_2001 a întrebat:

Cum ma pot conecta la internet fara fir pe laptop? Dau funda...

7 răspunsuri:
| UnGentleman a răspuns:

Daca ai modem cu wi-fi poti daca nu cupara-ti unul big grin si o sa poti

| AccountDeleted a răspuns:

Ai nevoie de un router wireless si sa te conectezi la acela daca ii stii parola.

| Nita_Cristina_2001 explică (pentru AccountDeleted):

Am router dar nu mi-l gaseste

| Nita_Cristina_2001 explică:

Mentionez am router.

| AccountDeleted a răspuns (pentru Nita_Cristina_2001):

Trebuie sa fii aproape cat de cat de router ca sa il poata vedea. Ori are functia "invizibil" ori trebuie sa iti iei un alt router mai bun.

| DrMundo a răspuns:

Prin wi-fi, mai toate modemele au pe spate scris reteaua de wi fi si parola, pe laptop intri in setari internet, si te conectezi la wi-fi la reteaua care e scrisa pe modem cu parola de acolo

| CPAElites a răspuns:

Prin antene Dildo!