| lolas23 a întrebat:

Buna
cum pot muta pozele dintr'un album in alt album pe facebook'ul nou?

funda

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca sa se poate.Stiu doar ca daca vrei sa adaugi o poza de profil dintr`un alt album se va muta poza in albumul cu pozele de profil.

| nananahee a răspuns:

Dai la album sa iti apara toate pozele si deasupra iti apare "Editeaza album" dai acolo si iti va aparea acolo "editeaza fotografiile" dai acolo, apoi iti vor aparea pozele si sub poza iti va aparea "Muta la." si dai pe sageata aceea in jos si iti apar albumele pe care le ai, dar nu poti muta poza de la profil sau de pe wall big grin

| lolas23 explică (pentru nananahee):

Nu imi apare editeaza fotografiile