| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa fac la facebook cand vreau sa ma conectez sa imi ramana id si parola doar sa dau click si sa ma conectez nu sa trebuiasca sa introduc de fiecare data.A prietenului meu ramane dar a mea nu(ramanea inainte dar era parola gresita asa ca am sters si am introdus tot din nou dar nu ramane acolo).Ce pot face? Funda Scz cat

2 răspunsuri:
| ridhimagupta a răspuns:

Uita-te acolo unde trebuie sa scrii parola si facebookul pentru ate conecta si vezi ca dedesubt unde scrie email sau mobil e o casuta unde scrie Nu ma deconecta o bifezi pe aia si gata bafta

| delia5609 a răspuns (pentru ridhimagupta):

Nu e vorba ca nu raman conectata! cand ies (deconectez) nu imi mai ramane id acolo doar sa trebuiasca sa il selectez si atat, trebuie sa il scriu din nou! La asta ma refer.