| Dubi19 a întrebat:

.cum pot vedea pe facebook cine mie vizitat profiulul?

7 răspunsuri:
| xoxo16 a răspuns:

Buna. Asta nu stiu, dar poti folosii My Top Fans, ca sa vezi, cine iti viziteaza cel mai des profilul.

| SonnyFlameFan a răspuns:

Nu stiu daca poti vedea efectiv cine ti-a vizitat profilul, dar stiu ca exista un fel de aplicatie, program..nu stiu sa-ti explic. Uita-te aici -->https://www.facebook.com/ProfileViewer2013

| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Pe facebook nu merge să vezi cine te-a vizitat profilul.
Bye!

| idkyolo a răspuns:

PASI :
1. Deschide browser-ul, (de preferat chrome sau mozilla) du-te la profilul de pe Facebook
2. Faceți clic dreapta, apoi click View page source
3. ACUM DEPINDE CE AVETI
(Mac) Faceti clic pe Command + F
(Windows) faceti clic pe Control + F
4. Acum vedeti o casuta deasupra unde scrieti "initialchatfriendslist"
5. Acum ar trebui sa vedeți coduri numerice. Pornind de la stanga la dreapta, codurile numerice arata profilurile de oameni care vizualizează pagina, in ordinea vizionarilor.
6. Copiaza numarul pana unde arata -2.
7. Deschide o pagina noua de facebook si da paste dupa slash
ex: www.facebook.com/(aici codul)
8. Uite-te care e cel mai mare stalker al tau

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru idkyolo):

Stai tu linistit, prietenii din chat nu sunt nici pe departe cei care iti viziteaza cel mai des pagina, e un algoritm mult mai complex acolo si conteaza multi alti factori

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru xoxo16):

Facebook nu iti permite sa vezi cine iti viziteaza profilul, iar aplicatiile astea nu fac decat sa iti arate niste prieteni la intamplare

| Neagu_Razvan_1977 a răspuns:

Cum pot vedea pe facebook cine mie vizitat profiulul?