| Miss17 a întrebat:

De curand mi-am luat o combina Sony, am conectat frumos la calculator se aude muzica din winamp, bsplayer dar cand dau pe youtube nu se aude deloc. Aveti idee de ce? Am gresit cu ceva? Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| viktorxxx a răspuns:

Sigur ai WinXP. Dezinstaleaza toate codecurile. Apoi mergi la adresa C:\Program Files\K-Lite Codec Pack\Tools\CodecTweakTool, pui o bifa la Fix broken sound dai next si gata merge.Bafta!

2 răspunsuri:
| viktorxxx a răspuns (pentru viktorxxx):

Scuze, am uitat sa-ti dau adresa de unde sa descarci alte codecuri
http://www.free-codecs.com/download/k_lite_mega_codec_pack.htm
Nu mai este nevoie sa instalezi altele in afara de aceste.

| viktorxxx a răspuns (pentru viktorxxx):

Http://www.free-codecs.com/download/k_lite_mega_codec_pack.htm De aici iei un pachet de codecuri si il instalezi, apoi mergi la C:\Program Files\K-Lite Codec Pack\Tools\CodecTweakTool si faci ce ti-am scris.