| roland2948 a întrebat:

Buna de curand vine ziua mea.Ce sa imi cumpar PS2, PS3 sau XBOX? Argumentati

Răspuns Câştigător
| sweetjolly a răspuns:

Iti recomand un XBOX. Am avut PS3 dar nu mi s-a parut cine stie ce. Depinde si ce iti place acum.

11 răspunsuri:
| Alexutza25 a răspuns:

Eu am PS2 si este awesome! Nu te mai plictisesti de elhappy si nici nu e asa scump ca PS3, am o multime de jocuribig grin

| Amaterasu a răspuns:

PS3 dsigur.PS2 este super dar daca cauti cu grafica mai buna, clar PS3.Si in legatura cu XboX:Este si aceasta consola super dar grafica este cam aceeasi cu PS2.Deci daca n-ai bani de PS3 atunci PS2.happy

| roland2948 explică:

Pai de asta va intreb pe voi, caci eu nu am jucat pe nici unu dintre aceste console.Si acum raspunsul vostru conteaza!

| nameuser a răspuns (pentru roland2948):

Sorry,dar tu cati ani ai? crezi ca merita sa-ti pierzi timpul cu jocurile astea? nu mai bine ti-ai lua ceva folositor? mai cheltui banii degeaba LoL...

| roland2948 explică (pentru nameuser):

Gata cu off-topic. Apropo am 14 ani

| nameuser a răspuns (pentru roland2948):

Mai bine ai iesi undeva cu prietenii, la aer, ai face altceva, nu stiu, numai nu sa te joci...la 14 ani, doamne! mai vezi vreun baiat la 14 ani sa se joace la jocurile astea stupide? Apropo, un sfat, MAI BINE TE-AI OCUPA CU SPORTUL!big grin sa ai un corp frumos big grin, cu asta se ocupa baietii in ziua de azi! Si sunt apreciati de fete, LoL big grin

| TrickThis a răspuns:

Mai bine iti iei o tableta, ai mai multe alternative de a o folosi, fie internet, fie jocuri, sau daca nu ia-ti un netbook/notebook.

| Chewbacca a răspuns:

Depinde ce jocuri vrei sa pui pe ele... daca le cumperi, atunci clar PS3 sau XBOX. Daca le iei "din alte surse", intelefi tu tongue, atunci se merita categoric PS3. Raspunsul meu ar fi un PS3.

| DJ97 a răspuns:

PS2 iti vand eu cu 150 lei daca vreiwinking

| piticanto a răspuns:

Salut daca vrei am eu un ps2 cu 3 jocuri originale cu 3 joystickrui 350ron negociabil...

Răspuns utilizator avertizat