| Andreea_Amariei_1996 a întrebat:

dragilor! Tocmai mi-ai facut un blog si am o nelamurire! Atunci cand intru pe el ca si utilizator imi doresc, ca atunci cand apas pe titlul articolului sa ma duca direct la articolul respectiv, da eu cand apas nu se intampla nimic. M-am uitat la setari dar nu e nimic legat de asta. Stie cineva ce ar trebui sa fac?

5 răspunsuri:
| laramistigan27 a răspuns:

Prin articol te referi la categorie de intrebari sau o anumita intrebare, ca te-as ajuta da' nu-s la ce te referi.

| Andreea_Amariei_1996 explică (pentru laramistigan27):

La o anumita intrebare.

| K0sti a răspuns:

Poate are tema o problema sau ai optiune de "read more"...

| laramistigan27 a răspuns (pentru Andreea_Amariei_1996):

Atunci e o problema, imi pare rau. sad Poti trimite mesaj la TPU, sa le spui si lor asta.

| Brotacelul a răspuns:

Cred ca intrebarea potrivita ar fi: pe ce platforma ti-ai facut blog-ul? Practic asa sunt cele mai multe sanse sa primesti un raspuns.
Eu personal folosesc www.ucoz.ro - este destul de usor de utilizat si daca am intrebari cu privire la sistem, cu siguranta gasesc raspunsul pe forum.ucoz.ro.