| BoboooBubuuu a întrebat:

Funda. Cum pot avea internet pe telefon daca nu am abonament? (va rog si explicatii)

9 răspunsuri:
| marian2121 a răspuns:

Depinde in ce retea esti! suna la relati cu clienti si ati explica ei totul!

Răspuns utilizator avertizat
| Soniiii a răspuns:

Daca ai Android sau IPhone poti sa te conectezi la o retea wi-fi disponibila, de exemplu cea de la tine din casa. adica asa fac eu. poate sunt si alte posibilitati dar eu nu le stiu laughing

| IonutAxi a răspuns:

Pai zi-mi in ce retea esti si vedem.

| KaRa23S a răspuns:

Suna gratis la *100# si iti apar toate ofertele, din care poti sa alegi, doar net ori Orange young ori net cu minute si mesaje, depinde cati euro ai.

| KaRa23S a răspuns:

Am uitat sa mentionez, asta e pe Orange.

| GGL a răspuns (pentru Soniiii):

Nu doar smartphoneurile cu android sau ios au wi-fi...multe telefoane au wi-fi chiar si cele care nu sunt smartphoneuri

| bantonio91 a răspuns:

Mentioneaza Rteaua telefonului tau si marca lui si te ajutam!

| Soniiii a răspuns (pentru GGL):

Da asa-i...greseala mea.