| PerfectLoveDrivesOutFear a întrebat:

Imi spune si mie cineva, va rog, cum pot sa pun un videoclip pe dvd cu nero 2016? Si daca ma costa ceva...am instalat prostia asta de nero 2016 si nu stiu cum sa il folosesc...arutor!
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ishallhelpyou a răspuns:

Incearca cu CDBurner XP, este gratuit si are interfata in romana, ar trebui sa fie usor.

Cand il pornesti te intreaba ce vrei sa faci, din ce spui tu, un simplu disc cu date.

https://cdburnerxp.se/en/download

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nero e prostie? laughing
Aoleu...

| PerfectLoveDrivesOutFear explică (pentru K0sti):

Pentru cei care nu stiu sa il foloseasca laughing

| K0sti a răspuns (pentru PerfectLoveDrivesOutFear):

Asta nu e o scuza! Inveti! Orice program are un help, foloseste-l!