| Adina1109 a întrebat:

Bună, ma poate ajuta cineva cu o niște sugestii pentru o tableta grafica cu display normal? As avea nevoie de ceva pe care se poate desena și pe care as putea structura niște prezentări de tip afiș. E un device de care as avea nevoie pentru o perioada scurta de timp, deci nu intenționez sa investesc foarte mult, bugetul maxim ar fi undeva pana în 2000 de lei. Mulțumesc frumos

1 răspuns:
| AdrianGht a răspuns:

Buna!
Sunt cateva modele si aici: https://l.profitshare.ro/l/13785571

De asemenea iti las un cod de reducere valabil pentru aproape orice comanda pe site: VU2AATJJ
codul se introduce inainte de finalizarea comenzii in sectiunea cosul meu apasand pe "Ai un voucher, cupon de reducere sau card cadou? Click aici sa-l introduci."