| VlaDava a întrebat:

Bună,mi-am luat un vape și nu merge,nu scoate fum oricât aș trage, ce e cu el?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este karma, care tine cu sanatatea ta, protejandu-te sa nu iti imbolnavesti plamanii si sa mori.

| darrio2007 a răspuns:

Incarcă-l.

| VlaDava explică (pentru darrio2007):

Cum?

| VlaDava explică (pentru Violleta2022):

Am vrut să îmi iau vape sa nu mai fumez țigări, și nu merge, karma să continui cu țigări

| Wr3nch a răspuns (pentru VlaDava):

Ti-ai luat vape de care? De unica folosinta sau reincarcabil?

| VlaDava explică (pentru Wr3nch):

Unica folosință 1800 fumuri

| darrio2007 a răspuns (pentru VlaDava):

Nu ai spus ca e de unica folosinta. Du-l inapoi de unde l-ai luat.

| VlaDava explică (pentru darrio2007):

No,pa vape laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru VlaDava):

Asta e, treci pe tigari. Eu fumez de 30 si de ani. Cand am incercat si eu un vape cu ceva ani in urma, doar dupa doua zile m-a luat o tuse zdravana de credeam ca ma car.