| Aly_7627 a întrebat:

Nu stiti ce mai e in pachet in afara de dvd-ul player? Si oare apar subtitrarile direct?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Daca tu crezi ca asa se pune o intrebare, fara detalii...asteapta raspunsuri. Cauta-ti modelul de dvd pe Google si vezi cu ce vine.

2 răspunsuri:
| Aly_7627 explică:

Scuzeeestraight face am crezut ca am scris. scuze inca o data, am mai pus o data intrebarea

| K0sti a răspuns (pentru Aly_7627):

Ok, nu e problema, numai ca nu se pot da raspunsuri corecte la intrebari superficiale. Scuzele tale dau dovada de buna crestere, ceea ce este un lucru laudabil. Numai bine!