| decastelica1244 a întrebat:

Buna, POCO X3 pro 8/256 nou la 1300 lei sau POCO F3 8/256, sigilat dupa OLX 1500lei! Dacă știți anunturi de genul pe olx ar fi super, ca n-am cumparat niciodată de acolo si aud numai de tepe si samsari

11 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ia sigilat din magazin. merită efortul!

| decastelica1244 explică (pentru sierra1):

Păi si e in magazin cu 1500 lei?happy

| sierra1 a răspuns (pentru decastelica1244):

Te superi dacă e mai puțin?

https://www.vexio.ro/......rost-blue/

| decastelica1244 explică (pentru sierra1):

Credeam ca vb de F3

| xerxes1 a răspuns:

Am luat de pe olx produse noi sigilate la preturi foarte bune.
Conteaza de la cine cumperi, sunt milioane de utilizatori, cand generalizezi dai dovada ca nu esti prea istet.

| sierra1 a răspuns:

îi mai dai lu ăla 1500?

https://eustore.ro/......8mp-white/

| RobertMoon a răspuns:

Daca iei de pe OLX cel mai bine este livrare personala in orasul tau pentru ca vanzatorul iti aduce telefonul care e sigilat, te uiti putin la el cat sa nu te convingi ca nu e o bucata de caramida in cutie, ii dai banii si pleci, easy. Eu am luat multe telefoane de pe OLX si nu am luat niciodata teapa pentru ca m-am vazut cu vanzatorul.

| gabicoo a răspuns:

Direct din magazin!

| decastelica1244 explică (pentru gabicoo):

POCO F3 la 1500 la care magazin?

| decastelica1244 explică (pentru RobertMoon):

Livrarea cu verificare este făcuta direct de vânzător?

| RobertMoon a răspuns (pentru decastelica1244):

Normal, doar el expediaza