| Girltpu a întrebat:

Poti sa afli parola de id daca stii raspunsurile la intrebarile acelea. Dar nu sa o schimb sa o aflu doar.

5 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Parola nu o sa afli, atata doar ca daca stii raspunsurile la intrebarile secrete poti modifica parola.

| Girltpu explică (pentru evenso):

Pai da stiu, tocmai ca nu vreau sa o modific!

| ema1ih a răspuns:

Pai daca stii raspunsurile o sate duca la o pagina de net unde schimbi parola deci nu ai cum sa o afli

evenso
| evenso a răspuns (pentru Girltpu):

Stiu, dar nu o sa iti da parola, doar poti intra cat timp nu va fi modificat.

| Ctmfresh28 a răspuns:

Da poti dai la Forgot Your Password si iti cer acolo intrebarile alea si alte chesti, dar da poti.