| DenisL a întrebat:

Buna seara!
De 2 luni fac cost suplimentar la Orange prin playtheque care nu știu ce este va rog sa mă ajutati

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ia legătura cu cei de la Orange și întreabă cum să blochezi asta. Există un site web numit playtheque.com, care a fost semnalat pentru potențiale riscuri de securitate și este considerat nesigur de unii recenzenți. Pare legat de jocurile online sau media, dar necesită prudență din cauza reputației sale neclare și a scorului scăzut de încredere. Fii atent când interacționezi cu site-uri web necunoscute sub acest nume​(ScamAdviser).

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Uitasem: daca nu poti sa scapi mai este o solutie: sterge contul de Google si orice cont ai in telefon si apoi da-i factory reset.