| GeorgianaDiaconu a întrebat:

Buna seara! Si a facut cineva abonament la Vodafone pentru un Iphone pe aici? Cam cat este avansul?
Imi place mult ultimul model lansat, de mult timp imi doresc si mereu spun gata, acum il iau si nu am luat laughing As avea banii cash pentru el insa imi face cu ochiul un abonament ca sa nu dau 95% din salariul meu pe o luna.
Multumesc!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| GeorgianaDiaconu explică (pentru AlexDorinel):

Mai citeste intrebarea...
Am vrut sa stiu daca e cineva pe aici care a facut si mi ar putea spune de avans sau care e treaba. Multumesc!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Toate aceste lucruri le poti afla doar vorbind cu fetele de la Vodafone, tu daca ai puncte la abonament il i ei la reducere, mergi mîine si intreaba le pe ele.

| darrio2007 a răspuns:

Mergi la Vodafone si vei afla tot ce te intereseaza.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Prețul telefonului cu abonament poate fi achitat în rate și este format din avans și suma ratelor pe 2 ani. Avansul și rata variază invers proporțional și depind de profilul de risc calculat. Daca cineva, care si-a luat, iti va raspunde va fi numai aproximativ. Nu se va potrivi la tine.