| Hasss a întrebat:

Buna seara TPU
o intrebare destul de naspa
ce ziceti de temperatura pc-ului meu http://i.imgur.com/PHY0P.jpg

8 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Ori ai pc-ul in zapada ori senzorul e defect...

| Hasss explică (pentru Narcis2007):

rolling on the floor eram sigur laughing da nu ma intereseaza asta se poate inatmpla ceva cu pc-ul sau nu?

| trofinvladut a răspuns:

Nu e nici o problema e racit foarte bine,inca prea bine, pentru ca ai un cooler destul de bun pe procesor, nu-ti fa griji sa-ti faci griji daca ajunge pe la 80 ca atunci e prajit.

| Narcis2007 a răspuns:

Nu se poate intampla nimic

| Hasss explică (pentru Narcis2007):

Bine sefu o noapte placuta big grin

| ClauditzaXx a răspuns:

Ioilaughing unde il tii? in zapada?laughing

| Hasss explică (pentru ClauditzaXx):

Nop asa este pc-ul meu mai racoros desi n-am niciun coler in el laughing doar cel de la procesor
acum ca a venit primavara au crescut temp cu aprox 5-10 grade la fiecare componenta tongue

| ClauditzaXx a răspuns (pentru Hasss):

laughing