| ligiligi a întrebat:

Stie cineva cum pot scoate optiunea "comentarii" de la pozele mele de pe facebook? Nu vreau sa imi comenteze nimeni la poze.
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Nu poti.Doar daca iti stergi toata lista de prieteni si iti setezi profilul pe privat.Dar atunci ce rost mai are sa ai fb? Sterge-l da-l in saracie...

| ligiligi explică (pentru AlecsRvaSpunePa):

De fapt nu eu vreau sa stiu asta, ci un baiat. Eu nu am probleme cu coment-urile laughing). Am vazut si eu o fata careia nu ii puteai comenta, doar puteai sa ii dai like si share, de aia intrebam happy.