| LokaxD a întrebat:

Stie cineva cum se fac inimioarele de pe fb? Si toate animalele si pupici (dar aceia mai speciali) FUNDA

Răspuns Câştigător
| Laariss a răspuns:

Uite aici http://www.google.ro/......tp?/search

4 răspunsuri:
| AnaAle13 a răspuns:

Inimioara :apăsat pe șift apeși pe "paranteza" asta < și adaugi un 3. ( :*
Animalele: îți apare acolo lângă chat un smile ( happy ), apeși pe el și acolo vei vedea un COȘ de pe care poți să-ți download-ezi toate smile-urile cu animale.
Sper că ți-am fost de ajutor. :*

| Dariusuu a răspuns:

Bună.

Deschizi chat-ul iar în partea de jos în stânga e o iconiţă cu o faţă zâmbitoare, da-i click pe ea şi acolo găseşti ce cauţi.

Sper că te-am lămurit cumva.

| herbil6 a răspuns (pentru Laariss):

Ii bun meriti funda zic eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search