| Mικø a întrebat:

Aș vrea să-mi fac un blog dar să fie ceva de gratuit care nu se cere taxe sau ceva de genul asta și mă intrebam dacă știti niște site-uri gratuite? Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| vioricavio a răspuns:

Gasesti detalii aici despre cum si unde sa ti faci un blog sau un site.Doar citeste tutorialul si ai sa ti rezolvi problema: http://descarcaprogramepc.blogspot.com/p/cum-faci-gratis-un-site.html

2 răspunsuri:
| Mικø explică (pentru vioricavio):

Mulțumesc că mi-ai dat linkul acesta care cere explicații interesante, dar ce ști de wordpress.com,este gratuit și acesta sau cere si acolo bani? happy

| Brotacelul a răspuns:

Eu personal ti-as recomanda www.ucoz.ro - este usor de folosit si e si gratuit.