| Anna_9600 a întrebat:

acum ceva timp am primit un telefon de la ai mei samsung m 3510. si un prieten m-a intrebat daca vreau sa imi adauge aplicatia la telefon ( cea cu coduri ) pentru a se auzi mai tare muzica. eu am acceptat. a bagat codul, de auzit se aude mai tare la muzica dar numai cand sunt castile bagate. azi am cautat niste coduri pe net sa remediez problema. si cred ca am bagat niste coduri necorespunzatoare ca acum daca vreau sa ascult muzica [ fara casti ] abia se aude si problema din urma n-am remediato. straight face
Va rog frumos daca puteti sa ma ajutati cu ceva, as ramane vesnic indatorata!happy

Răspuns Câştigător
| eandopuncttk a răspuns:

Dai sa revina la setarile din fabrica

3 răspunsuri:
| AnDyTzU12 a răspuns:

Iti dau un sfat daca nu ai bagat codu ala incearca sal bagi acum iar si macar se va auzi mai tare stii s-ar putea sa se auda cum se auzeawinking.

| Anna_9600 explică (pentru eandopuncttk):

As da daca as stii unde:*

| eandopuncttk a răspuns (pentru Anna_9600):

Vezi prin meniul lui. trebuie sa fie.