| costeaboy a întrebat:

am facut o configuratie de gaming foarte decenta, ce parere aveti despre ea?
http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/956807/

7 răspunsuri:
| KaSS a răspuns:

Se putea o placa video mai buna, totusi e decent.

| Jipa95 a răspuns:

Cum ti-am mai raspuns si ieri la o intrebare..memoria ram. Un dual channel 4x4. Crezi ca daca ai mai vrea sa pui inca 4/8 gb pe langa cei 8 te-ar ajuta cu ceva in jocuri? Placa aia video, si asa e una decenta deci un kit dual channel te-ar ajuta. In rest e foarte ok.
Bft!

| costeaboy explică (pentru Jipa95):

Mar ajauta! pe viitor 8gb nu o sa imi ajunga

| Jipa95 a răspuns (pentru costeaboy):

Ok, iar pe viitor te-ar ajuta si o placa video mai buna, asa ca si aia ar trebui schimbata, nu crezi?

| costeaboy explică (pentru KaSS):

Se putea una mai decenta, dar la banii astia e best buy. nu cred ca ar fi una mai decenta ca asta la banii astia.

| costeaboy explică (pentru Jipa95):

Pai da, placa video o sa o schimb cu alta, dar nu vreau sa schimb si ramii si sa mai dau iarasi bani degeaba

| costeaboy explică (pentru Jipa95):

Daca mai bag un ssd de 60 gb inca mai bine o sa fie.