| Vasy1999 a întrebat:

Am o intrebare ca sa folosesti fraps sa filmezi nu iti trebuie si camera video? Trebuie doar programul? Eu nu am folosit fraps si nici alt program de genu si am vaz pe net in mare ceva explicatii deci imi trebuie camera video sau nu caci nicaieri pe net nu zice nimeni nimic de nicio camera video?

4 răspunsuri:
| George8916 a răspuns:

Nu ai nevoie de camera.

| MicutzuMare96 a răspuns:

Nu ti-as recomanda fraps fraps foloseste prea mult FPS din computer, foloseste mai bine OBS https://obsproject.com/ si nu, nu ai nevoie de camera video, daca vrei sa filmezi cu facecam, atunci iti trebuie webcam dar asta este doar optional nu trebuie neaparat facecam

| Dariusuu a răspuns:

Nu îţi trebuie nicio cameră. Îţi trebuie doar spaţiu disponibil pentru videoclip.

Succes.

| Vasy1999 explică (pentru MicutzuMare96):

Indiferent cu ce as filma fraps sau obs imi trebuie si microfon pentru ca sa se auda si vocea mea?