| PurpleAddict a întrebat:

happy Am o intrebare: Pot avea obiectivul "fisheye" pe telefon (iPhone)?
Daca da, cum? happy

Mersi. Ofer fundita big grin!

3 răspunsuri:
| Alees a răspuns:

Buna, Daca ai un iphone 4, 4S poti pune obiectivul fisheye pe iphone este un accesoriu si se ataseaza de capacul iphonului, daca ai un iphone 2g, 3g, 3gs nu se poate

| SDavidS a răspuns:

Trebuie sa mergi pe telefon pe App Store si la cautare scrii feshee si de acolo poti sa downloadezi applicati. Funda?

| PurpleAddict explică (pentru Alees):

Am iphone 4 happy. Sti cumva de unde pot sa achizitionez accesoriul?