| Music4adeline a întrebat:

Am o problema
Am un aparat foto pentax optio l60 si de un timp in coace nu mai face bine poze. Poza se salveaza cu niste liniute. Dar cand filmez iese bine... Spuneti-mi ce poate sa aiba. va rog.
nu e al meu, e a fratelui meu si nu stiu ce sa fac ca sa il repar fara sa afle el :-s
Va rog ajutati-ma!
Funda!

Răspuns Câştigător
| Bumbii a răspuns:

Poate l-ai scapat jos si s-a dus imaginea. Du-l la reparat happy

5 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

poti sa pui un link cu o poza in care se vad liniile?

e posibil sa fi umblat la setarile ISO?

| Music4adeline explică (pentru Danzell):

Imi lasi te rog un id de al tau? sa iti trimit acolo o poza.
Multumesc muult!

| Danzell a răspuns (pentru Music4adeline):

Fa o poza pe o coala ceva si incarc-o aici
http://postimage.org/

dupa ce se incarca, in josul pagini iti apare linkul de acces. ceva de genul:
http://postimg.org/image/i6zfv6eoh/

| Music4adeline explică (pentru Danzell):

Http://s22.postimg.org/4m21l18dd/IMGP1289.jpg

asa arata. Tin sa mentionez ca aparatul are 10 megapixel

| Danzell a răspuns (pentru Music4adeline):

incearca sa gasesti setarile iso si sa il schimbi la o valoare mai mare