| Чернобыль a întrebat:

Am o problema cu Windows Update.
Eu ii dau update dar dupa doua minute apare din nou "New updates are available"!
Si i-am dat update de 5 ori!
Va rog, ajutati-ma, nu stiu ce sa ma mai fac! Scuzati categoria!

Răspuns Câştigător
| puscahoreangaion a răspuns:

My computer click dreapta manage, service and aplication, service, eindows update, disabled si in felul acesta nu mai updateaza! sper ca raspunsul te va ajuta bafta!

11 răspunsuri:
| Чернобыль explică (pentru puscahoreangaion):

Daca nu mai updateaza e grav dar totusi am rezolvat-o cred.
Si am vazut pe alte forumuri ca multa lume are problema.E de la ei, care incearca sa rezolve o problema.

| Anonym0uss a răspuns:

Nu trebuie sa lasi windows update pornit! Banuiesc ca nu ai CD original cumparat cu cateva milioane din magazin, ci este piratat... daca lasi windows update pornit dupa ceva timp iti va face probleme grave...va asa cum ti-a zis puscahoreangaion.

| puscahoreangaion a răspuns:

Cernobal! daca tu opresti din my computer manage service and aplication service windows aupdate disabled, atunci windowsul nu mai updateaza, dar nu se intampla nimic my friend!

| CinevaNou a răspuns:

Eu il tin disabled si ii dau update cand am timp si chef de el.

| Чернобыль explică (pentru Anonym0uss):

Serios? Eu chiar nu stiam!

| Чернобыль explică (pentru CinevaNou):

Buna sugestie, dar eu mai uit.

| Чернобыль explică (pentru puscahoreangaion):

Ok,am inteles, dar oricum am rezolvat problema.

| CinevaNou a răspuns (pentru Чернобыль):

Odata pe luna tot iti aduci aminte happy

| Anonym0uss a răspuns (pentru Чернобыль):

Ai aflat acum big grin

| Чернобыль explică (pentru CinevaNou):

Ok,multumesc!big grin

| Чернобыль explică (pentru Anonym0uss):

Da!big grin