| diianaStef4u21 a întrebat:

Am si eu o intrebare ....Acum cateva luni am fost la cineva si mi.am lasat fb-ukul deschis fara sa-mi dau seama ca aceea persoana la care am fost vroia sa-mi blocheze contul..Se mai poate face ceva? Mai pot recupera din nou contul? Multumesc anticipat

P.s: Eu nu mai stiu nici parola de la yahoo pentru ca mi.a fost blocat si id...sad

6 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Buna!
Nu ti-l poate bloca decat daca iti stie parola, chiar daca ai ramas logata, nu poate sa schimbe nimic. Ce iti apare mai exact?

| diianaStef4u21 explică (pentru Mădă0611):

Buna.
Pai bag id si parola dar dau Log In imi zicce ca parola e gresita...sad

| Mădă0611 a răspuns (pentru diianaStef4u21):

Nu ai dat nr-ul tau de telefon la facebook?

| diianaStef4u21 explică (pentru Mădă0611):

Nu...sad

| Mădă0611 a răspuns (pentru diianaStef4u21):

Ai incercat cu "forgot your password?" la yahoo? Daca te poti loga pe contul ala poti face la fel pe facebook, pentru ca facebook o sa iti trimita un link pe yahoo.

| diianaStef4u21 explică (pentru Mădă0611):

Am sa incerc, iti multumesc pentru raspunsuri :* Te pup