| valhala90 a întrebat:

Buna TPU...Am si eu o problema cu telefonul meu.Incerc sa il conecez la calculator prin cablu USB si nu mi-l recunoaste calculatorul, iar telefonul doar se incarca prin usb si nu ma pot conecta(pe mine ma intereseaza sa ii ac o resoftare plus o instalarew de niste drivere audio, foto, etc). Modelul telefonului meu este Sony-Ericson K800i...Ma poate ajuta cineva in legatura cu aceasta problema?(si cand bag in XS++ j dau connect si tin "C" apasat tot degeaba ca nu mi-l recunoaste). Astept niste pareri de-ale voastre

3 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Sigur ai probleme cu mufa telefonului, la fel am si eu cu un w610i, nici macar la incarcare nu mi-l recunoaste, ce sa mai zic de conectarea la pc.

| mgtow a răspuns:

Incearca sa instalezi programul care vine cu telefonul (in CD) si incerci, daca nu merge atunci PC are probleme de recunoastere la acel telefon.

Răspuns utilizator avertizat