| angrydriver a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema cu un stik. azi mi-am pus niste melodii pe el de la un prieten. cand am plecat de la el mergea dar cand am ajuns acasa nu am reusit sa-l deschid nici macar sa-l reformatez. ma ajutati va rog

Răspuns Câştigător
| Anett3 a răspuns:

Clar! Ai luat virus si eu am m ai patit

3 răspunsuri:
| HappyGirl4 a răspuns:

Pai daca e diferenta de calculator probabil dar mai mult ca sigur stikul nu e bun funda? puppy dog eyes

| angrydriver explică (pentru HappyGirl4):

Ba da e bun ca il am de ceva vreme si am mai luat muzica de la el. ma poti ajuta sa-l reformatez sau sa-i fac ceva?

| angrydriver explică (pentru Anett3):

Se poate ca el nu are antivirus