| AnonimusGate a întrebat:

Am un telefon HTC Wildfire S si nu stiu dice am instalat sop castu si cand dau sa intru pe el se tot instaleaza cred grila de programe.
Functoneaza sopcast pe acest telefon?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| al3xtheb3st a răspuns:

Salut mie 8imi functioneaza pe un Huawei u 8650 sonic si destul de bine insa trebuie si o conexiune de date destul de buna si cu trafic mult 1 gb -nelimitat sau o conexiune wi-fi, in mod normal ar trebui sa iti mearga in comparatie cu al meu pare a fi mai bun al tau dar mie imi merge

1 răspuns:
| AnonimusGate explică (pentru al3xtheb3st):

Dar cum l-ai instalat
cum ai procedat sa fac ca tine si poate imi va merge big grin