| denisXP a întrebat:

am un telefon samsung s3370 si nu stiu cum sa pun underline nu merge am incercat si de 1 am multe simboluri numai underline nu il am

Răspuns Câştigător
| ღRαmøOoღ a răspuns:

Nu iti face grij wave nici eu nu am... pur si simplu telefonul nu are underline...Eu pun doar -. Pana la urma, la ce ne foloseste _?
O zi buna iti doresc! happy

5 răspunsuri:
| ღRαmøOoღ a răspuns:

Nu iti face grij oh go on unele telefoane nu au underline... Prietenul meu nu are si nici eu nu am. Nu e nici-o tragedie, telefonul nu are nimic.
O zi buna iti doresc! happyhappyhappy

| denisXP explică (pentru ღRαmøOoღ):

Si merge sa ma loghez pe mess sau facebook cu " - " in loc de underline?

| denisXP explică (pentru ღRαmøOoღ):

Si un loc de underline ce caracter sa pun sa ma pot loga pe net ci idul meu big grin

| ღRαmøOoღ a răspuns:

Banuiesc ca da...nu am inca internet pe mobil...incearcawinking

| Snoozer97 a răspuns:

Fii atent acolo la tipuri de scris ai : [Abc] [ABC] [abc] [Numeric] si daca dai mai jos [Simboluri] ACOLO E