| mihai7zavl971 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa imi cumpar un sintetizator si nu sunt sigur care cer parerea voastra dau funda! La el vreau sa cant urmatoarele genuri:techno,happy hardcore,hardcore techno,trance, hard trance.

2 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Mie mi-ar place un Mininova.
Uite aici un video http://www.youtube.com/watch?v=uvDfHhuFF5w
Mai auzeam persoane care ziceau si de Korg PA-50 ca ar fi un sintetizator bun.

Oricum, stiu, sunt scumpe, ai putea sa te orientezi si spre o Clapa MIDI asta in caz ca folosesti pe PC un soft si ai nevoie doar de clape si PC-ul se ocupa de functiile de sintetizator.

| mihai7zavl971 explică (pentru introduaicinumele):

O sa primesti funda buna idee cu clapa MIDI! dar momentan mai astept ceva idei de la alti useri.