| xPanth3r a întrebat:

Buna TPU astazi mi-am instalat Windows Vista Ultimate pe 32 de biti. Ce parere aveti? Sa deschid actualizarile sau nu?

Uneori, mai esueaza unele actualizari, daca esueaza mai merg instaalte inapoi sau facut ceva?

Dau FUNDA la cel mai bun raspuns!

Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| HDReady a răspuns:

Unele update-uri iti ingreuneaza sistemul, sau isi dau seama cand folosesti windows fara licenta, asa ca cel mai bine le lasi dezactivate

5 răspunsuri:
| costis a răspuns:

Daca iti merge bine, de ce sa te complici?

| xPanth3r explică (pentru costis):

Pai, tu ce parere ai sa le deschis sau?

| Andrei_Kovacs_1993 a răspuns:

Are dreptate costis de ce sa te mai complici. Daca chiar vrei un windows mai bun iti recomand windows 8. 1pro

| xPanth3r explică (pentru HDReady):

Asa le am

am mai patit-o odata tot asa le-am lasat deschise si a inceput sa mearga greu PC, dupa aceea imi a cerut restart si cand l-am aprins imi zicea de licenta ca sa cunmpar si nu am mai putut sa inru pe PC deloc si am fost nevoie sa reformatez PC-ul din nou

| HDReady a răspuns:

Pai daca ai patit, lasa-le dezactivate. Bafta!