| DenyBuby a întrebat:

Buna TPU cand deschid facebookul sa ma loghez imi apare o imagine pe tot ecranul si scrie mic emailsi parola si cum fac sa fie la loc help! plzz fundita.p.s scuzat ca e la categoria gresita

2 răspunsuri:
| Andreutsa25 a răspuns:

Nu merge cu refresh la pagina?
Poti incerca sa tii apasat CTRL si sa dai din scrol-ul mouse-ului, asa se mareste o pagina

| DenyBuby explică (pentru Andreutsa25):

Nu cand ies depe facebookul meul si vreau sa intru pe altul imi apare o imagine pe tot ecranul si scrie email sau parola sinumi apare de exemplu daca vreau sa fac facebook.