| Arapalea_alexandru_1996 a întrebat:

Buna TPU caut un tutorial cu orice program de editat video chiar si daca necesita photoshop si un site de unde il pot lua cracuit (photo shopul il am)

vreau sa fac acel efect de la inceput sau de la sfarsit cand se intunec si se opreste videoul sau cand se termina into si si vine acel efect mersi sau funda

2 răspunsuri:
| xPamPamParaam a răspuns:

Nu stiu poate gasesti ceva pe http://creativemonkeyz.com/. Cauti acolo la tutoriale si sunt mai multe categorii. Nu stiu daca e ceva despre cum sa faci asta, dar stiu ca sunt tutoriale pentru video :) sper ca te-am ajutat :)

| Arapalea_alexandru_1996 explică (pentru xPamPamParaam):

Mersi mult de acolo am invatat sa umblu pe photo shop o sa ma uit sa vad daca au ceva de genul