| Maney31 a întrebat:

Ce site sau program as putea sa folosesc pentru a crea un site web pentru lucrarea de atestat in clasa a12-a?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Sunt mai multe variante:
- Faci lucrarea in Word si salvezi in format "html".
- Faci un site gratuit, cu template-uri gata preparate, dar ai limitari la numarul paginilor si pagina se va umple cu reclame
- Faci un site platit pe o platforma cu template-uri gata facute si ai limitarede spatiu doar dupa pachetul platit

Pentru ultimele doua variante iti pot recomanda acest site:
https://www.webnode.ro

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Notepad ++

| danbnz a răspuns (pentru suntserios):

Fii serios man... ii ia o vesnicie sa faca un site cu notepad++

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru danbnz):

Pai de aia e atestat sa invete sa il faca si sa demostreze ca stie sa il faca nu sa foloseasca un template si sa dea 3 click uri

| Maney31 explică (pentru suntserios):

Pai sincer, vreau sa folosesc un template si sa dau 3 clicuri... laughing))

| danbnz a răspuns (pentru suntserios):

Orice ar folosi, fara html si css cel putin, nu face nimic...

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Maney31):

Pai atunci de ce iti mai bati capul cu atestatu daca nu inveti nimic?

| Maney31 explică (pentru suntserios):

Daca vrei sa ma ajuti cu ce am cerut e ok, daca nu taci, nu ma lua la intrebari. Utilizez notepad++ de mult daca doresti sa afli, dar alta a fost intrebarea mea.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Maney31):

Daca utilizezi notepad++ de mult inseamna ca stii ce sa faci cu el

| Maney31 explică (pentru suntserios):

Clar ca nu intelegi, doresc un program sau un side de edit html, din alea care sa iti genereze codul html dupa ce ai editat ceva.