| RiZeRy a întrebat:

Cine ma ajuta sa-mi fac cont de facebook pentru ca nu imi merge si scrie asa:Sorry, we are not able to process your registration. De ce scrie asa? Dau funda la raspunsul care ma ajuta! Scuze de categoire.

10 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

De câte ori ai încercat sa îti faci contul cu acceași adresă de mail?

| RiZeRy explică (pentru DeyCj):

De vreo 10 ori.Nu am tinut inventarul de data aceasta de cate ori am incercat.De ce?

| RiZeRy explică (pentru DeyCj):

Da-mi add la mess dragos. ormenisan

| DeyCj a răspuns (pentru RiZeRy):

Nu re sens că problema e concudentă. Normal ca nu te lasă că deja ești înregistrat în baza lor de date cu mailul.Este normal să primești „șutul". Succes
încearcă cu o alta adresă de mail și apoi confira contul folosind linkul ce îl vei primii pe acea adresă de mail.

| RiZeRy explică (pentru DeyCj):

Ok.Dar am incercat si data trecuta intr-o seara cu alt cont si a mers. Poate numai seara merge si ziua nu. Serios no asta nu e o inventie de amea.Sunt fata am 13 ani.

| DeyCj a răspuns (pentru RiZeRy):

Scz.După ID păreai băiat happy. Mulți înainte

| DeyCj a răspuns (pentru DeyCj):

ți-am dat add

| RiZeRy explică (pentru DeyCj):

Si intrii acum? Ca sa-ti zic ceva personal ce nu se poate vedea pe site-ul acesta si nici nu e permis.Te rog.

| DeyCj a răspuns (pentru RiZeRy):

îs on line

| RiZeRy explică (pentru DeyCj):

Mie nu-mi apari disponibil pe messenger!