| Gicku91 a întrebat:

Bună TPU.

Deci am avut un blog și un cont Google Adsense. Și am început a face șmecherii, am spus la prieteni să dea clic pe publicitate, pînă la urmă m-am trezit cu contul adsense dezactivat.

o întrebare...

deci dacă ma înregistrez din nou în adsense cu numele lui tata și o să aplic tot aceeași adresă mă vor accepta?

P.S nu o să mai fac șmecherii de genu.

4 răspunsuri:
| OhGodWhy a răspuns:

Cati ani ai?
Numele lui tata?
Nu mai faci smecherii!?
Tu vorbesti serios?

| GabyB94 a răspuns:

Iti blocheaza adresa de e-mail, nu numele, ca pe ala il poti schimba oricand. Sa fim seriosi!

| Gicku91 explică:

OhGodWhy,
1. 22
2. e treaba mea personală ce nume să aleg numai sa nu fie al meu că e blocat.
3. acum nu, daca nu am cont cum să fac? big grin, și nici nu am de gînd să fac smecherii.
4. Serios. Aștept un raspuns concret! nu întrebări!
sau nu ai avut de afacere cu google adsense?

GabyB94, Iti blocheaza adresa de e-mail și numele țil dă in lista neagră. să fim serioși. google nu glumește.

| GabyB94 a răspuns (pentru Gicku91):

Pai si eu ce am spus? Ti-am spus ca iti blocheaza adresa de e-mail, iar la blacklist iti pune adresa de e-mail. Numele e fix zero, ca oricum nu au cum verifica daca ala e numele tau real. Si da, Google nu glumeste, maia les cu smecherii.