| kidutssu a întrebat:

Bună TPU deci vreau sa imi iau ori telefon ori tableta dar sunt indecisa..am zis sa imi iau ceva ce ii merge mai aiurea dar si pc si telu imi merg aiurea si sunt idecisa in privinta asta CE SA IMI IAU?
cel/cea care ma ajuta cu un raspuns complet primeste funda.

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Ia-ti telefon. Din punctul meu de vedere, o tableta nu poate inlocui un pc.

4 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Cu un telefon poti face orice poti face si pe o tableta

| kidutssu explică (pentru Narcis2007):

Da dar tot nu mi-ai spus ce sa imi iaulaughing

| DaLegend a răspuns:

Eu ti-as recomanda telefonul, pentru ca poti sa si suni de pe el si poti sa faci aceleasi lucruri ca si pe tableta (in functie de telefon).
Pe ambele poti sa descarci aceleasi aplicatii! Diferentele sunt la marimea ecranului si functia de apelare, restul diferentelor sunt mici ca importanta. Tabletele au ecranul mai mare, dar sunt telefoane care au si peste 4inch ceea ce mi se pare destul de mult pentru un telefon, iar functia de apelare o are doar telefonul si din acest motiv il recomand.

| lisslaura a răspuns:

Eu am o tableta si nu sunt multumita de ea, nici nu vorbim sa inlocuiasca un computer, nu te poti juca onlie.e naspa