| theflorinkilba a întrebat:

Bună TPU! Eu am mai multe baterii alcaline dar când se scurg dacă temperatura medie a camerei de-acasă din aceeași localitate din condiții vremii a globale. Vă rog să ajutați pe cineva?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Bateriile alcaline nu se scurg in conditii de camera (vis-a-vis de bateriile vechi carbon-zinc, care scurgeau chiar si neflosite).

8 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Cred ca ar trebui sa reformulezi intrebarea.

https://www.varta-ag.com/......-se-scurge

| gabicoo a răspuns:

Nem tudom!

| darrio2007 a răspuns:

Ce bolborosesti acolo? Greu de inteles.

| SydneyFunnelWeb a răspuns:

Am întrebat AI ce ai vrut să întrebi. Aplicația a intrat în colaps instantaneu.

| theflorinkilba explică (pentru SydneyFunnelWeb):

Probabil în 6 luni posibil sa scurgă a bateriei

| Sophieka a răspuns:

Toate intrebarile acestui utilizator sunt gresit formulate de parca sunt facute cu google translate.

| SydneyFunnelWeb a răspuns (pentru theflorinkilba):

Master Yoda, ești chiar tu?

| theflorinkilba explică (pentru Sophieka):

Ok