| CaponeAteu a întrebat:

imi ziceti si mie un program de modificat pixeli la o poza? Vreau sa o pun pentru avatar la un Forum de Counter-Strike si imi trebuie urmatoarele cerinte la poza : 50 pixeli latime, 50 inaltime sa o pot pune. Nu imi merge sa o pun pentru ca ea e mai mare. De exemplu in loc de 50 pixeli are 200! Va rog ajutati-ma urgent, dau fundita! Sau daca doriti sa ma ajutati personal, dati add la id meu de messenger : spikee_darkangel96! ANTICIPAT!

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

GIMP sau Gtgumb, daca folosesți Linux.on line poți fce asta folosind acest site:
http://www.freeonlinephotoeditor.com/
sau ăsta
http://www.online-convert.com/
deși este unn site de conversie poți folosi să convertească în jpg de exemplu sau png și apoi mai jos pe pagina unde vei fi reddirecționat o să ai niște câmpuri unde să introduci dimensiunile pozei în pixeli.În cazul tău 50X50 pixeli. În pixeli sau cm se măsoară dimensiunea pozei.Succes

4 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

De modificat dimensiuni poate, nu pixeli laughing Cu Photoshop sau orice program asemanator poti face asta.

| Zangetsu a răspuns:

Nu ai nevoie de photoshop sau alte programe complexe. poti face asta linistit si cu paint din windows.

| CaponeAteu explică (pentru Dismally):

Asa si? E ceva de ras? Sau ce? O vai am uitat sa rad laughing)

| CaponeAteu explică (pentru DeyCj):

Mersi LUPULE!