| AHappyDay a întrebat:

Internet explorer se instaleaza automat odata cu windows-ul?

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Da... din pacate. Eu il folosesc o singura data pe an, cand imi reinstalez Windows-ul, intru cu IE ca sa downloadez Google Chrome laughing

9 răspunsuri:
| stefan1707 a răspuns:

Da omule ce intrebare e asta ....cand instalezi de fiecare datat windowsul trebuie sa ai un browser instalat

| SuicideSilence a răspuns:

Da. se instaleaza automat

| DeyCj a răspuns:

Da.

| AriannaAri a răspuns:

Da.

| SupraNatural20 a răspuns:

Internet explorer face parte din windows se afla pe toate windowsurile dar nu este un browser foarte bun. Iti recomand Chorome sau Mozila. Eu folosesc Mozila si merge perfect. Acum am bagat si Opera si e destul de buna.

| AHappyDay explică (pentru introduaicinumele):

La fel si eu.

| AHappyDay explică (pentru SupraNatural20):

Stiam si eu.

| SupraNatural20 a răspuns:

Ba Nr 10 daca stiai dc ai mai pus intreabare sa te afli in treaba

| AHappyDay explică (pentru SupraNatural20):

Ma refeream ca I.E.nu este un browser foarte bun.La asta m-am referit.