| MIrceaGeler23 a întrebat:

La ce foloseste programul Team Wiewer? M-a intrebat un coleg: Tu ai Team Wiewer?, iar eu am zis ca nu. El a zis sa-mi descarc. As vrea sa stiu ce face si as vrea sa stiu daca are virusi.

Răspuns Câştigător
| readdevil a răspuns:

Salut Team Wiewer este un program destul de sigur cu care colegul tau poate "intra" in pc-ul tau, bineinteles numai cu acordul tau. il descarci de pe net(incearca de pe fisierul meu). intreaba-l pe colegul tau ce versiune are. cand intri in program o sa iti apara nuste numere gen 123456789 si 1234(cam de lungimea asta) tu i le dai lui pe rand si el intra in pc-ul tau. cred ca e destul de explicit big grin

4 răspunsuri:
| Said16 a răspuns:

Paai.
este un program prin care o persoana poate intra la tine in pc.
controleaza pc de la distanta, dar ai si tu control asupra lui
pentru asta trebuie sa ii dai nick si pass care le primesti la intrarea in T.W.

| IAmTheLegendary a răspuns:

Salut happy
Team Wiever este un program prin care un coleg de al tau poate sa-ti intre in pc doar cu numerele si cu parola si bine inteles cu acordul tau, deoarece el nu poate sa-ti sparga parola decat daca are desktop game.

| stanly7 a răspuns:

Daca stie personal password poate intra si fara acord.

| MIrceaGeler23 explică (pentru readdevil):

Mersii happy